Звіт про зустріч клубу 29.05

Автор: Dyshlevyy Oleksiy  

29.05 відбулася остання в цьому навчальному році зустріч клубу. Ми, як і обіцяли, запросили декількох цікавих доповідачів: представників компаній Infopulse та CyberBionic Systematics. На жаль, не всі члени клубу змогли на неї потрапити. Але завдяки інтересу інших студентів, які прийшли на зустріч, її вдалося провести успішно.
Зустіч, як завжди, почалася трохи із запізненням (може, час вже прихочити вчасно :)). Спочатку виступили гості з Infopulse (керівники команд тестування). Доповідь була присвячена кар’єрному розвитку в тестуванні, та автоматизованому тестуванню.

Було багато корисного матеріалу (буде викладений на порталі найближчим часом), але найбільше захопило живе спілкування з гостями.

2-а доповідь представника CyberBionic Systematics була присвячена напрямкам розвитку .Net-розробника. На жаль, представників молодших курсів, для кого в першу чергу ця доповідь готувалася, було дуже важко помітити серед слухачів зустрічі.

З обома компаніями була досягнута домовленість про співпрацю.
Infopulse дасть можливість нашим студентам пройти тестування, та влаштуватися на роботу/ стажування/ навчання. Також вони пообіцяли влаштувати конструктивну критику нашим проектам, та долучитися (в режимі консультування) до найцікавіших та найдинамічніших з них (теж в режимі консультування).
З CyberBionic Systematics ми домовилися про пільговий режим навчання на їх курсах (http://edu.cbsystematics.com). Крім того, вдалося досягти домовленості про підготовку спеціальних курсів з Web-розробки (деталі – в наступних записах).
До речі, кажіть свої побажання – будемо враховувати в наступних домовленостях.
Стосовно проектів – була досягнута домовленість з деканом щодо тем кваліфікаційних робіт. Можна писати можна на теми клубних проектів. Сформулювати їх потрібно найближчим часом.

P.S. ПІДТВЕРДЖУЙТЕ СВОЮ УЧАСТЬ (НЕУЧАСТЬ) В ЗАСІДАННЯХ КЛУБУ!!!! (не знаючи, орієнтовану кількість учасників, важко запрошувати доповідачів)

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *