IT Jam – як це було

Автор: Dyshlevyy Oleksiy 

Описати все, чесно кажучи, важкувато. Був приємно вражений. Формулювання “найбільша IT тусовка”, думаю, буде найточнішою.

Приємно було бачити багото знайомих облич (чи потилиць): старих друзів, колег, випускників, і багато студентів, які зараз навчаються на ФКН НАУ.

А якщо серйозно, було більше 2000 учасників (і всі – IT), організатори казали – 3000, але я особисто не рахував. Лишк відчувалося, що обране місце зустрічі НСК “Олімпійський” малувате для такої кількості народу.
Реєстрація почалася об 11.15, і добре, що вдалося потрапити в середину черед перших. Останнім для реєстрації довелося чекати в черзі майже годину (теж серйозний мінус організації заходу). Але плюсів, звичайно, було набагато більше: 2 сцени з доповідачами, близько 20 community spots, величезна кількість IT компаній, конкурси, розіграші, і море спілкування.
Почалося все, як це не дивно у нас, вчасно виступом організаторів.

І почалося… Виступи один за одним, серйозні доповідачі: Torben Majgaard (CEO, Ciklum), Mikhail Zavileysky (General Manager, DataArt), Christopher Marsh (Head of Technical Architecture, AKQA), Greg Young (independent consultant and enterpreneur), Shindharan Ravichardran (Product Marketing Manager, SoundCloud), Lasse Maisoe (CEO, WorldTicket). Паралельно почали роботу Community Spots. Було чим зайнятися всім: послухати цікаву доповідь, поспілкуватися з роботодавцями, з однодумцями та спеціалістами в різних областях, обмінятися контактами, заповнити анкети для працевлаштування, ознайомитися з програмами навчальних центрів, перекусити… (і все це – БЕЗКОШТОВНО). Нікого, навіть, не зупинила англійська мова – як основна мова заходу (хоча, чесно кажучи, спілкувалися нею далеко не завжди).
На 16.15 багато хто перейшов до Lucky Pub, де розпочалося IT Jam Music Session з продовженням…
Одним словом – було цікаво й весело.
Нам вдалося поспілкуватися з рядом компаній, і найближчим часом це вже почне давати результати. Детальніше – на зустрічі клубу.
Не пропустіть наступний IT Jam

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *