Технологічне навчання в Інституті новітніх технологій НАУ

Продукти будь-якої індустрії створюються шляхом застосування технології. Важливою складовою неавтоматичної технології є фахівець. Від знань і вмінь, якими володіє фахівець ,значною мірою залежить якість процесів технології і кінцевого продукту. Тому роботодавець оцінює фахівця ,насамперед, за знання і вміння застосовувати засоби технології. Технологічне навчання спрямоване саме на отримання студентами відповідних знань і вмінь.

На основі аналізу стану технологічної підготовки студентів за напрямами основного навчання в університеті, створюється перелік курсів по кожному напряму, які забезпечать якісне засвоєння знань та вмінь за відповідними технологіями.
Якість гарантується завдяки тому, що заняття за курсами проводять фахівці з відповідної галузі.
Таким чином студент має змогу починаючи з 2, 3 курсів навчання в університеті, прослухати низку технологічних курсів, підготуватися до зустрічі з роботодавцем і мати надію на отримання гідної посади без додаткового навчання.
Студенти технологічного напряму навчання зараховуються до ІНТ, а при закінченні отримують диплом ІНТ і додаток з повним переліком курсів, які він мав протягом навчання.
Зараз підготовлено курси за напрямами «Програмна інженерія», «Соціологія», «Соціальна робота», «Радіотехніка». Детальніше про курси

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *